Apie mus

Elektroninė parduotuvė, kurioje klientai gali įsigyti visus reikalingus maisto papildus ir vitaminus onkologinių ligų prevencijai ir simptomatikai lengvinti, gauti gydytojo konsultaciją ir patarimus.

0
metai
darbo
patirties

Aukštos kvalifikacijos gydytojai

Mūsų  internetinio puslapio idėja gydytojos Sigitos Vaičiūnienės brandinta ne vienerius metus. Ieškodama pačių geriausių sprendimų kaip padėti savo pacientams ne tik gauti efektyviausią gydymą, bet ir atrinkti naujos kartos inovatyviausius maisto papildus, gydytoja subūrė bendraminčių komandą, pasiryžusią realizuoti kilnų tikslą – sukurti tokią elektroninę parduotuvę, kurioje klientai galėtų vienoje internetinėje erdvėje įsigyti visus reikalingus maisto papildus ir vitaminus onkologinių ligų prevencijai ir simptomatikai lengvinti, gauti  gydytojo konsultaciją ir patarimus.

Kiekvienas naujas klientas labai laukiamas mūsų parduotuvėje. Taigi, Jūsų patogumui, stengsimės dirbti dviem kryptimis – analizuodami rinką atsirinkti pačius kokybiškiausius produktus ir teikti profesionalią gydytojo konsultaciją. 

Gydytoja Sigita - medicinos praktikos gydytoja, nuo 1991 metų užsiimanti refleksoterapija, homeopatija, o nuo 2015 metų, po intensyvaus mokymosi kurso savo paslaugų sąrašą papildė endobiogenine medicina.

Šiuo nauju požiūriu į gydymą,  įtikėjusi  visa mūsų komanda - mokslo ateitis priklauso individualizuotai medicinai.

Pastaruoju metu sparčiai augantys onkologinių susirgimų skaičiai skatina didesnį dėmesį skirti onkologinių ligų prevencinėms priemonėms, todėl ir atrinkdami maisto papildus didelį dėmesį skyrėme jų sudėčiai.
Viltingai nuteikia faktai, kad vėžinai susirgimai yra vis efektyviau gydomi, tačiau agresyvaus gydymo pasekmės kelia didelį nerimą, nes tokie ligoniai dažniausiai nebesugeba kokybiškai gyventi ne tik dėl ligos, bet ir dėl gydymo pasekmių.
Pavyzdžiui, kai vėžį įveikę pacientai sugrįžta pakartotiniams kraujo tyrimams, endobiogenikos gydytojas, pritaikydamas modernius mokslinius principus, gali objektyviai pamatyti, ar gydymas buvo veiksmingas ir ar pacientas vėl neatsidūrė ankstyvoje priešvėžinėje stadijoje ir parinkti gydymą, tinkamą konkrečiam pacientui, o išanalizavus indeksus, nustatyti galimos ligos riziką.

Jei žmogus, turintis tam tikrų negalavimų, ateina pas gydytoją, tačiau atlikti tyrimai nieko blogo nerodo, gydytojas negali paaiškinti, kodėl pacientas prastai jaučiasi, kodėl jį kankina nerimas, panika ir pan. tai yra todėl, kad įprastos medicinos atstovas bando nustatyti diagnozę remdamasis tik pasireiškiančiais simptomais.

Endobiogenika sujungia modernios ir tradicinės medicinos principus - tiria ir visumą ir atskiras organizmo sritis.

Endobiogeninė medicina-individualizuotos medicinos kryptis, kuri  į kiekvieną žmogų gilinasi per hormonų ir medžiagų apykaitos prizmę. Būtina šios krypties sąlyga-detali paciento apklausa, apžiūra ir specializuota kraujo tyrimų analizė. Daugiau apie šį metodą galima sužinoti:

www.eifa.lt

https://www.endobiogenikosdraugija.lt/endobiogenika/

Į priežiūros planą įtraukia individualizuotus ekstemporalius žolinius vaistus

Gydytoja Sigita, dirbdama su pacientais, į gydymo ar sveikatos priežiūros planą įtraukia individualizuotus ekstemporalius žolinius vaistus, kuriuos gamina Lietuvos vaistinės.
Tačiau gamtoje yra randamų tam tikrų aktyvių medžiagų, kurių nėra galimybės įtraukti į individualizuoto vaisto formulę, ar tos medžiagos yra kokybiškesnės, kai jos ruošiamos kitais būdais ir tampa maisto papildais.

Rasti lėtinių ligų (pirmiausiai onkologinių) prevencijai ir gydymo papildymui patikrintus produktus;

Užpildyti savo asmeninę anketą bei atsiųsti savo kraujo tyrimą tam, kad profesionaliai patartume, kokie produktai jums galėtų padėti;

Rasti reikalingą informaciją, mokslinius straipsnius, nuorodas, kad įsitikintumėte produkto kokybe ir vartojimo tikslingumu.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare