Straipsniai

Karštis ir mineralų netekimas

themperature (1)

Karštis ir mineralų netekimas

Vasaros karščiai gali tapti rimtu išbandymu mūsų organizmui – gausiai prakaituodami kartu su organizmo skysčiais netenkame ir gyvybiškai svarbių mineralų.
Prakaitavimas – tai natūrali organizmo funkcija, kuria kūnas reguliuoja savo temperatūrą ir apsisaugo nuo perkaitimo. Kartu tai labai individualus dalykas. Vieni žmonės prakaituoja labai negausiai, kiti kasdien išprakaituoja kelis litrus prakaito. Abiem atvejais tai yra normalu. Vis dėlto patiriant fizinį krūvį ar karštį, išskiriamo prakaito padaugėja net kelis kartus, o kartais ir daugiau. Didžiąja dalimi prakaitą sudaro vanduo, tačiau kartu su juo prakaituodamas organizmas netenka ir svarbių mineralų, reguliuojančių organizmo vandens apykaitos procesus, raumenų ir nervines funkcijas, kurių ženklus netekimas gali sukelti įvairių negalavimų, tarp jų ir širdies ritmo sutrikimus, dehidrataciją.
Žmogaus organizmui svarbiausi elektrolitai yra kalcis, magnis, chloras, fosforas, kalis ir natris. Šie elementai dalyvauja daugelio organų veikloje, padeda reguliuoti vandens kiekį ir apykaitą, reguliuoja raumenų ir nervines funkcijas, kraujo spaudimą, yra atsakingi už įvairių medžiagų pernašą organizme. Sutrikus elektrolitų pusiausvyrai, gali sutrikti ir įvairių organų veikla, o pasireiškus žymesniam mineralų trūkumui, apie tai ima signalizuoti ir nemalonūs simptomai, kuriuos kartais galima supainioti net su širdies ligomis.
Apie mineralų trūkumą gali signalizuoti pykinimas, bendras silpnumas, nuolatinis nuovargis, mieguistumas, skysčių susilaikymas, sumišimas, mėšlungis ir raumenų trūkčiojimas, skausmas, net širdies ritmo sutrikimai ar traukuliai, galūnių tirpimas. Pasireiškiantys simptomai ir sutrikimai priklauso nuo to, kokių konkrečių mineralų organizmas stokoja. Kalis ir magnis yra organizmui gyvybiškai svarbūs mikroelementai. Jeigu trūksta kalio, gali pavojingai sutrikti širdies ritmas. Magnio trūkumas taip pat pavojingas širdžiai ir kraujagyslėms, gali sukelti dažną širdies plakimą ir kitus širdies ritmo sutrikimus, arterinę hipertenziją. Karščio pylimas, išsekimas, galvos skausmas, pykinimas, raumenų traukuliai signalizuoja, kad organizme galimai sumažėjo natrio, kurio trūkumas gali sudaryti sąlygas dehidratacijai, sutrikdyti medžiagų apykaitos procesus.
Turime Jums sprendimą: maisto papildas Restorate https://preventonco.lt/product/fitline-restorate/

Restorate – tai organizmo ląstelių maistas, kuris labai greitai ir maksimaliai absorbuojasi bei efektingai atstato jose išnaudotus mineralus. Restorate skatina greitą žaizdų ir traumų gijimą, užtikrina optimalią inkstų funkciją, rekomenduojama sveikai raumenų ir kaulų sistemai ir gerai išvaizdai palaikyti, užkerta kelią osteoporozei, kurią sukelia su amžiumi susiję pokyčiai, padidina potenciją, veiksminga esant nevaisingumui, vėžio prevencija (neutralizuoja kancerogenus), suteikia puikią sveikatos, dvasinę ir fizinę sveikatą, užtikrina efektyvų širdies raumenų darbą, prisideda prie visaverčio, sveiko miego, stiprina nervų sistemą, būtini stipriam skeletui ir normaliam danties augimui, normalizuoja pieno rūgšties lygį, padidina gebėjimą susikaupti ir pagerinti atmintį, rekomenduojama žmonėms, dirbantiems sunkų fizinį darbą, ir sportininkams, rekomenduojama žmonėms su sutrikusia gliukozės apykaita ir cukriniu diabetu, rekomenduojama nėščioms ir greitai augančioms paauglėms, ypač rekomenduojama esant aktyviam fiziniam krūviui.

Maisto papildas nėra maisto pakaitalas, svarbu gera ir subalansuota mityba.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare